Zaproszenia na Premierę przy kawie

Redakcja eFO  |   Konkursy  |   30 maja 2019 10:01

Kino Planet Cinema w Oświęcimiu zaprasza na Premierę przy kawie, podczas których na dużym ekranie widzowie mogą zobaczyć niezwykłe filmy – premierowo.

Opis filmu

Historia życia Eltona Johna ukazująca artystę od jego najmłodszych lat w Królewskiej Akademii Muzycznej po długoletnią współpracę z autorem tekstów, Berniem Taupinem.

Reżyserem „Rocketmana” jest Dexter Fletcher, który odpowiada też za reżyserię „Bohemian Rhapsody”, filmu o Freddiem Mercurym i Queen. Producentami są Elton John, David Furnish i Matthew Vaughn. Scenarius napisał Lee Hall, autor scenariusza do „Billy’ego Elliota”.

„Rocketman” to musicalowe fantasy o kilku dekadach z życia Eltona Johna, od czasów młodości, przez stawianie pierwszych kroków na scenie, uzależnienie od alkoholu i narkotyków, aż po osiągnięcie szczytu kariery w latach 90. Światowa premiera filmu została zapowiedziana na 16 maja 2019 roku. Polscy widzowie będą mogli oglądać go od 28 czerwca.

 

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i losowaniu kuponu zniżkowego do kina należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu, numer telefonu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Poranki przy kawie,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 2 czerwca.

Zobacz również:

Premiera przy kawie w Planet Cinema

 


 

Zwycięzcą w konkursie jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem „AnnaJanik9”. Aby odebrać nagrodę należy w kasie danego kina okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzasz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .