Zalogowani mogą więcej – bilety na TLFO

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   12 czerwca 2018 11:17

Zapraszamy do zabawy, w której można wygrać podwójny bilet na sobotnie koncerty w ramach Tauron Life Festival Oświęcim. Wziąć w nim udział mogą tylko zalogowani czytelnicy.

W poniedziałek 11 czerwca w stolicy powiatu rozpoczyna się Tauron Life Festival Oświęcim, który potrwa aż do niedzieli 17 czerwca. Szczegółowe informacje na temat festivalu można znaleźć w naszym serwisem klikając w TLFO2018.

Dla naszych czytelników mamy niespodziankę – pięć podwójnych biletów na sobotnie koncerty.

Co Trzeba zrobić?

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z pięciu podwójnych zaproszeń na sobotę należy być fanem naszego konkursowego profilu na Faceooku oraz zalogowanym użytkownikiem serwisu eFO na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości TLFO2018 – sobota,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z „Regulaminem konkursów” (TUTAJ). Na zgłoszenia czekamy do soboty 9 czerwca. Wyniki podamy do 12 czerwca.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

______________

Podwójne bilety trafiają do osób o nickach: Wiki 2000, Katrin7, AndrzejKu, Betti88 oraz Zinnabibar. Prosimy zwycięzców o konkakt pod numer telefonu 609106703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa