Zaproszenia na koncert Dmitry’ego Shishkina rozdane

Jola Wodniak  |   Konkursy  |   11 lutego 2020 14:44

W sobotę 15 lutego o godzinie 18 w OCK rozpocznie się koncert fortepianowy rosyjskiego pianisty Dmitry’ego Shishkina. Mamy trzy podwójne zaproszenia na ten koncert.


By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z trzech podwójnych zaproszeń na koncert należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:

– nick podany przy logowaniu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Koncert Dmitry’ego Shishkina,
– imię i nazwisko wraz z numerem telefonu (tylko do informacji redakcji),
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081. Wyrażam zgodę, by Administrator podał moje imię i nazwisko organizatorowi konkursu w celu odbioru nagrody″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 9 lutego.

#KonkursyFO

 

Więcej o koncercie:

Koncert Dmitry’ego Shishkina i Reed Connection Quartet

 

Wyniki konkursu

Podwójne zaproszenia na koncert wygrały osoby, zarejestrowane w naszym serwisie jako “Blondinformatyczka”, “Anulka_ag” oraz “juri_jw”. Zaproszenia w dniu koncertu będą do odebrania z informacji Oświęcimskiego Centrum Kultury. Życzymy wspaniałej zabawy.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa