Weekend w Menago 2.0 – eFO rozdaje voucher o wartości 50 zł

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   7 czerwca 2018

W Faktach Oświęcim co czwartek będziemy rozdawać podwójne zaproszenia lub inne niespodzianki z klubu Menago 2.0 w Oświęcimiu.

Zapowiedź najbliższego weekendu opublikowaliśmy w artykule “Black Friday i La Fiesta w Menago 2.0 – FOTO”. Voucher o wartości 50 złotych do wydania w barze klubu Menago 2.0 wygrał Dawid Gomularz.

Zgarnij voucher o wartości 50 zł to wydania w klubie

By wziąć udział w konkursie i losowaniu Vouchera o wartości 50 zł, a dodatkowo z lożą dla swoich gości należy być zalogowanym użytkownikiem serwisu eFO, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Menago 2.0,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081. Wyrażam zgodę, by Administrator podał moje imię i nazwisko organizatorowi konkursu w celu odbioru nagrody″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do środy do godziny 23. W czwartek podamy nazwisko zwycięzcy i ogłosimy kolejną zabawę.

Wszystkie konkursy w jednym miejscu – TUTAJ.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa