Magiczny Inwałd Park. Rozdaliśmy zaproszenia na Święto Pierogów

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   29 kwietnia 2019 06:00

W sobotę 27 kwietnia rozpoczyna się bardzo długi majowy weekend w Parku Miniatur w Inwałdzie. Mamy dla naszych czytelników pięć podwójnych zaproszeń.

 

“Codziennie zapraszamy na różnorodne pierogowe niespodzianki. Nie zabraknie oczywiście tradycyjnych polskich przebojów” – zapewnia Andrzej Jordanek, szef kuchni.

Podczas Święta Pierogów nie zabraknie:

– pierogów z mięsem okraszonych cebulą z boczkiem
– pierogów z kapustą i grzybami
– pierogów z kaszą gryczaną
– pierogów na słodko z truskawkami lub jagodami podanymi z bitą śmietaną

 

Więcej o wydarzeniu:

 

Święto Pierogów, czyli majówka w Parku Miniatur

 

Konkurs

 

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z pięciu podwójnych zaproszeń na Święto Pierogów należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu, numer telefonu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Święto Pierogów,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 21 kwietnia. Konkurs tylko dla fanów naszego konkursowego profilu na Facebooku – KonkursyFO

(w przypadku, gdy osoba biorąca udział w konkursie w FB ma podane inne dane niż imię i nazwisko prosimy o przesłanie nazwy profilu w celu weryfikacji).

Więcej informacji na temat parku można znaleźć na tronie parkminiatur.com

 

 

___________

Zwycięzcą w konkursie są osoby, zarejestrowane w Faktach Oświęcim pod nickami:

“Tomek Wierchu”
„Liljana112”
„aanncz”
” Nataleczka151″
„Wiktorstol”

Aby odebrać nagrodę prosimy o podanie w kasie parku imienia i nazwiska, a także serwisu w którym był konkurs. Zwycięzcom przypominamy o 13 punkcie regulaminu i życzymy wspaniałych wrażeń. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .