Koncert marzeń: Trzech Tenorów i ich niezwykły bukiet muzyczny

Materiał partnerski  |   Konkursy,Kultura i rozrywka  |   12 października 2023 16:18
Udostępnij

Agencja Awangarda zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne – koncert Trzech Tenorów, Na scenie wystąpią Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta i Mirosław Niewiadomski.

To nie tylko spotkanie z pięknem muzyki, ale także doskonała okazja do zabawy i pełnego humoru wieczoru.

Wydarzenie odbędzie się 20 października o godzinie 19 w Oświęcimskim Centrum Kultury, mieszczącym się przy ul. Śniadeckiego 24.

To niepowtarzalna okazja, by cieszyć się utalentowanymi artystami na żywo i delektować się ich wyjątkowym repertuarem.

Bilety w cenach 70 i 80 złotych są dostępne w kasie OCK oraz na stronie biletyna.pl

To niezwykła okazja, by uczestniczyć w wydarzeniu, które zapewni niezapomniane chwile zarówno miłośnikom muzyki, jak i fanom humorystycznych wystąpień.

Trzej Tenorzy:

– Bartosz Kuczyk
– Mariusz Ruta
– Mirosław Niewiadomski 

Przygotowali bogaty repertuar, w którym dominować będą najpiękniejsze polskie i światowe przeboje. 

To bukiet muzyczny, który oczaruje wszystkich obecnych na koncercie. Nie zabraknie również zabawy i humoru, a przeboje takich ikon jak Elvis Presley, Frank Sinatra czy Zbigniew Wodecki dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by uczestniczyć w koncercie, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Trzej Tenorzy zapraszają do wspólnego świętowania muzyki i zabawy.

Konkurs eFO

Dla czytelników eFRO mamy trzy podwójne bilety na to wydarzenie. By wziąć udział w konkursie i zdobycia podwójnego zaproszenia na Koncert Trzech Tenorów należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Koncert Trzech Tenorów,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do 10 października. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

WYNIKI

Podwójne zaproszenia zdobyły – Katarzyna Wawro-Rzychoń, Beata Kołodziej i Beata Kozieł, gratulujemy. Prosimy o kontakt na adres j.wodniak@faktyoswiecim.pl – w odpowiedzi wyślemy bilety.

W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.