Koncert marzeń: Trzech Tenorów i ich niezwykły bukiet muzyczny

Materiał partnerski  |   Konkursy,Kultura i rozrywka  |   12 października 2023 16:18

Agencja Awangarda zaprasza na wyjątkowe wydarzenie muzyczne – koncert Trzech Tenorów, Na scenie wystąpią Bartosz Kuczyk, Mariusz Ruta i Mirosław Niewiadomski.

To nie tylko spotkanie z pięknem muzyki, ale także doskonała okazja do zabawy i pełnego humoru wieczoru.

Wydarzenie odbędzie się 20 października o godzinie 19 w Oświęcimskim Centrum Kultury, mieszczącym się przy ul. Śniadeckiego 24.

To niepowtarzalna okazja, by cieszyć się utalentowanymi artystami na żywo i delektować się ich wyjątkowym repertuarem.

Bilety w cenach 70 i 80 złotych są dostępne w kasie OCK oraz na stronie biletyna.pl

To niezwykła okazja, by uczestniczyć w wydarzeniu, które zapewni niezapomniane chwile zarówno miłośnikom muzyki, jak i fanom humorystycznych wystąpień.

Trzej Tenorzy:

– Bartosz Kuczyk
– Mariusz Ruta
– Mirosław Niewiadomski 

Przygotowali bogaty repertuar, w którym dominować będą najpiękniejsze polskie i światowe przeboje. 

To bukiet muzyczny, który oczaruje wszystkich obecnych na koncercie. Nie zabraknie również zabawy i humoru, a przeboje takich ikon jak Elvis Presley, Frank Sinatra czy Zbigniew Wodecki dostarczą niezapomnianych wrażeń.

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, by uczestniczyć w koncercie, który z pewnością na długo pozostanie w pamięci. Trzej Tenorzy zapraszają do wspólnego świętowania muzyki i zabawy.

Konkurs eFO

Dla czytelników eFRO mamy trzy podwójne bilety na to wydarzenie. By wziąć udział w konkursie i zdobycia podwójnego zaproszenia na Koncert Trzech Tenorów należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Koncert Trzech Tenorów,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do 10 października. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

WYNIKI

Podwójne zaproszenia zdobyły – Katarzyna Wawro-Rzychoń, Beata Kołodziej i Beata Kozieł, gratulujemy. Prosimy o kontakt na adres j.wodniak@faktyoswiecim.pl – w odpowiedzi wyślemy bilety.

W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .