Kabaret RAK w Brzeszczach – do wygrania bilety

0 Materiał zlecony  |   Konkursy  |   17 stycznia 2019 11:25

W piątek 8 lutego o godz. 18 w Ośrodku Kultury w Brzeszczach wystąpi kabaret RAK. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie na to niesamowite show.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na widowisko kabaretowe należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Kabaret RAK,
odpowiedź na pytanie: “Kto tworzy grupę kabaretową RAK?”
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do środy 16 stycznia.

Zobacz również:

Kabaret RAK na scenie ośrodka w Brzeszczach

_____________________

Zwycięzcą w konkursie jest osoba, zarejestrowana w Faktach Oświęcim pod nickiem “wojtass1001”. Aby odebrać nagrodę należy w kasie OK w Brzeszczach okazać dowód osobisty. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub kontakt telefoniczny pod numer 609 106 703.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa