Bilety na koncert Bartka Sosnkowskiego rozlosowane

Materiał zlecony  |   Konkursy  |   5 marca 2020 19:14

Bartek Sosnkowski uważany jest za jeden z najciekawszych głosów 2019 roku w Polsce. Dla czytelników eFO mamy dwa podwójne zaproszenia na jego koncert.

Sosnowski, one man band, songwriter i doświadczony gitarzysta, znany ze swojego charakterystycznego, zachrypniętego wokalu. Jego utwory, takie jak na przykład Deszcz, nie tylko zdobyły uznanie wielu dziennikarzy muzycznych, ale także podbiły serca wielu słuchaczy, wskakując na dobre pozycje na polskich listach przebojów.

Jest jednym z niewielu artystów w Polsce, którym udaje się przemycać muzykę bluesową do meanstreamu.

„Moje piosenki to lek na wszystko z czym sobie w życiu nie radzę. Czasem chce się coś po prostu wykrzyczeć. Niezależnie od tego, czy to ból, czy radość” – mówi o swojej muzyce Bartek.

To zdobywca ważnych polskich nagród muzycznych: wyróżnienia na Mateuszach Trójki, ”Szczoty” na Offensywie De Luxe, a także Grand Prix na Suwałki Blues Festival, który miał zaszczyt otworzyć, grając przed Correy Harrisem. Jest także polskim reprezentantem na European Blues Challange 2020 w Holandii. Występował m.in. na Męskim Graniu, Enea Spring Break, festiwalu ZEW się budzi czy Blues Maratonie.

W piątek 6 marca wystąpi w Osiedlowym Domu Kultury Zasole w Oświęcimiu. Dla naszych czytelników mamy dwa podwójne zaproszenie na koncert Bartka.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu jednego z dwóch podwójnych zaproszeń na koncert należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu, numer telefonu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Sosnkowski,
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do czwartku 5 marca do godz. 15.

 

Zobacz również:

Sosnowski – solo act ! na oświęcimskiej scenie

 

Wyniki konkursu

Podwójne zaproszenia na koncert wygrały osoby, zarejestrowane w naszym serwisie jako “MariuszM” oraz “Maja”. Zaproszenia będą do odbioru przy wejściu na koncert.

Życzymy wspaniałej zabawy.

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .