eFO rozdaje bilety na Gigantów Sceny

0 Jola Wodniak  |   Konkursy  |   9 sierpnia 2019 06:55

9 i 10 sierpnia w Energylandii odbędzie się festiwal Giganci Sceny. Dla czytelników eFO mamy podwójne zaproszenie na piątek i podwójne na sobotę.

9 sierpnia na scenie wystąpią Bajm z Beatą Kozidrak, Krzysztof Krawczyk, Maciej Maleńczuk oraz grupa IRA. Sobotnią kontynuacją pop-rockowych brzmień będą koncerty Alphaville, Maryli Rodowicz, Lady Pank, a także Małgorzaty Ostrowskiej.

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia na piątek lub sobotę należy na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
– nick podany przy logowaniu, numer telefonu oraz imię i nazwisko (w przypadku wygranej podamy do publicznej wiadomości tylko nick),
– sformułowanie w temacie wiadomości Giganci Sceny 9 sierpnia lub Giganci Sceny 9 sierpnia (w zależności, w którym dniu chcecie się wybrać),
– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przy rejestracji w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Rejestracji można dokonać w panelu faktyoswiecim.pl/logowanie

Na zgłoszenia czekamy do środy 7 sierpnia.

#KonkursyFO

Zobacz również:

Maleńczuk, Lady Pank, Ostrowska i inni na scenie Energylandii – FILM

———————

Podwoje zaproszenia wygrały osoby, zarejestrowane po nickami „jadzia88” oraz „krzysiekwodnnnn”.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa