Bilety do parku rozrywki Rabkoland rozdane

Materiał partnerski  |   Konkursy  |   12 maja 2024 19:44
Udostępnij

Zaprosiliśmy naszych czytelników do zabawy, w której rozdaliśmy poczwórne zaproszenie do parku rozrywki Rabkoland.

Rabkoland to niezwykłe miejsce pełne atrakcji dla całej rodziny

Znajdziesz tam wiele ekscytujących atrakcji, które zapewnią niezapomnianą zabawę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Od karuzel po rollercoastery – każdy znajdzie coś dla siebie. Park oferuje również liczne atrakcje dla najmłodszych, zapewniając bezpieczną i radosną zabawę dla całej rodziny. To idealne miejsce na spędzenie aktywnego dnia w gronie bliskich, pełnego śmiechu i emocji.

Rabkoland to nie tylko park rozrywki, to przestrzeń, w której rodzinne wspomnienia stają się wyjątkowymi chwilami, które pozostaną w pamięci na długo.

Jak zdobyć zaproszenia?

By wziąć udział w konkursie i zdobycia poczwórnego zaproszenia do Parku Rozrywki Rabkoland należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– do e-maila konkursowego załącz rysunek, w którym Twoje dziecko wyobraża sobie wizytę w Rabkolandzie.

– sformułowanie w temacie wiadomości RABKOLAND,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Jury (ekipa redakcyjna Faktów Oświęcim) subiektywnie oceni prace i wyłoni zwycięzcę.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do końca kwietnia. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

#KonkursyFO

 

Wyniki konkursu

Bardzo dziękujemy za aktywność najmłodszych czytelników Faktów Oświęcim. Mieliśmy ogrom pracy, ponieważ przesłaliście wspaniałe prace. Tym razem postanowiliśmy nagrodzić czteroletniego Miłosza. Gratulujemy i prosimy osobę przesyłająca zgłoszenie – Barbarę Kasolik o kontakt, prześlemy zaproszenia do parku.

Praca Miłosza: