• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Wyż, polarne powietrze. Chwycą przymrozki

Reklama

Przed nami zimna noc, a także  słoneczna niedziela. Temperatura w dzień wrośnie 15 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-zachodni.




Polska pozostanie pod wpływem wyżu znad Ukrainy, w chłodnej masie powietrza polarnego, które w niedzielę będzie od zachodu wypierane przez cieplejsze masy płynące znad południowo-zachodniej Europy.

Pogoda może dawać się kierowcom we znaki




Nocą przewidywane są słabe opady deszczu. Nie będą one jednak jedynym zjawiskiem, które obniży komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. Temperatura przy gruncie spadnie na tyle mocno, że powstanie przymrozek. Drogi mogą być bardzo śliskie.


NOC: pogodnie. Termometry pokażą dwa stopnie Celsjusza. Powieje słaby i umiarkowany wiatr, południowo-zachodni. Ciśnienie stabilne, około północy wyniesie 1000 hPa.

DZIEŃ: pogodnie. Temperatura wrośnie 15 stopni Celsjusza. Wiatr południowo-zachodni, okaże się słaby i umiarkowany, okresami silniejszy. Ciśnienie spada, około południa na barometrach zobaczymy 995 hPa.