Wrak daewoo straszy od kilku miesięcy – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   2 lipca 2020 12:30

Jest takie miejsce na osiedlu Chemików w Oświęcimiu, gdzie od kilku miesięcy stoi wrak daewoo tico. Urzędnicza machina w jego temacie już podobno ruszyła.

Idąc ulicą Okrzei na wschód wystarczy nie skręcać w lewo w ulice Bema, tylko iść jeszcze kilkadziesiąt kroków prosto. Później jeszcze tylko lekki ruch głową w prawo i zobaczymy bordowy pojazd. Skryty za pagórkiem przed oczami tych, którzy podążają główną drogą, ale doskonale widoczny z parkingu przy sali gimnastycznej Chemika.

Tego parkingu, z którego korzystają urzędnicy starostwa i innych instytucji powiatowych, a także radni i zarząd powiatu, gdy nadejdzie pora sesji. Chyba jednak przez wiele miesięcy, przynajmniej co niektórzy, patrzyli, a nie widzieli.

Sprawą zajęła się w końcu Straż Miejska w Oświęcimiu, która ustaliła, że teren należy do powiatu oświęcimskiego. Zgłosiła zatem ten fakt starostwu. A skoro starostwo otrzymało oficjalne zgłoszenie, to musi zareagować. Urzędnicza machina ruszyła.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .



Archiwa