• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Woda pod wiaduktem kolejowym. Są utrudnienia w ruchu

Pod wiaduktem kolejowym na ulicy Konopnickiej w Oświęcimiu zbiera się woda. Fot. Czytelnik portalu

Pod wiaduktem kolejowym na ulicy Konopnickiej w Oświęcimiu zbiera się woda utrudniająca przejazd samochodom. Na miejscu interweniują strażacy.

Reklama

Informację i zdjęcie otrzymaliśmy od naszej czytelniczki.

 

„Zgłoszenie wpłynęło około godziny 7.30 i dotyczyło przejazdu pod linią kolejową na ulicy Nideckiego” - powiedział nam młodszy brygadier Zbigniew Jekiełek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej (PSP) w Oświęcimiu.

 

Okazało się jednak, że woda zalała drogę w sąsiedztwie, pod wiaduktem na linii kolejowej nr 94. Strażacy podjęli decyzję o wypompowaniu wody. Jednocześnie wprowadzili na trasie prowadzącej z Oświęcimia do Broszkowic i Bobrka ruch wahadłowy.