Reklama
14 maja 2026, czwartek
W Osieku bez bramek
- Paweł Obstarczyk
- Piłka nożna
- 23 września 2020
- 22:33
Reklama
Brzezina zremisowała w Osieku z LKS Żarki. W tym meczu bramek nie było.
W pierwszej połowie bramkarz zespołu przyjezdnego obronił strzał głową z czterech metrów Dubiela. W drugiej odsłonie gospodarze mieli kilka okazji strzeleckich.
Z lewego skrzydła dośrodkował Dubiel, a z ósmego metra dobrze uderzył Gros. Bardzo dobrze interweniował golkiper. Tak samo było w sytuacji jeden na jeden z Zarembą. W 75. minucie z pola karnego uderzył Majcherek. Tu również bramkarz się nie pomylił.
,,Pierwsza połowa była bezbarwna. W drugiej byliśmy bardzo nieskuteczni. Stoi nad nami jakieś fatum. Nasza defensywa i pomoc gra dobrze. Nie dajemy jednak kropki nad i. Rywal w zasadzie nie zagroził nam''. - powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.
Sobota 19 września Brzezina Osiek - LKS Żarki 0:0
Skład Brzeziny Osiek: Majda, Bernaś, Nalepa, Majcherek, R. Gros (85. Szczepaniak), Narwojsz (65. Płonka), Czerny, Zaremba, Dubiel (70. Filip), Dziubek (80. M. Gros), Antecki (85. Brańka). Trener: Łukasz Szczepaniak.