W niecałą godzinę znaleźli skradziony rower

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   18 października 2020 13:37

Kęccy policjanci w niecałą godzinę od zgłoszenia kradzieży odnaleźli skradziony rower. Zawdzięczają to swojej spostrzegawczości i świetnemu rozpoznaniu.

50-letnia kobieta z powiatu bielskiego wyszła z jednego ze sklepów w Kętach i zobaczyła, że jej rower zniknął. Natychmiast powiadomiła policję. Po chwili na miejscu byli mundurowi z miejscowej patrolówki.

Okradziona dokładnie opisała skradziony pojazd. Wówczas policjanci zorientowali się, że podobny jednoślad widzieli dopiero co u znanego im 49-latka. Rozpoczęli jego poszukiwania.

Kilkadziesiąt minut później funkcjonariusze dostrzegli poszukiwanego, który na ich widok porzucił rower i zaczął uciekać pieszo. Chwile później miał już kajdanki na rękach, a rower wrócił do prawowitej właścicielki.

Złodziejowi grozi kara do pięciu lat więzienia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa