• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

W LKS Piotrowice zmiana trenera

Reklama

Zarząd LKS Piotrowice zdecydował się zmienić trenera drużyny seniorów. Została nim osoba, dla której jest to pierwsza praca w seniorskiej drużynie.


Dotychczas LKS Piotrowice prowadził Jarosław Chowaniec. Był szkoleniowcem klubu z Piotrowic od grudnia 2017. Przyczynił się do jego dwukrotnego utrzymania w A Klasie.

,,Dziękujemy mu za pracę włożoną w nasz klub i za pomoc w utrzymaniu w A Klasie'' - powiedział Piotr Frączek, grający prezes LKS Piotrowice.

Mirosław Zemła grał wcześniej w Strumieniu Polanka Wielka, Zaborzance Zaborze, Sole II Oświęcim, Sole Łęki, Skawie Podolsze, Zgodzie Malec i Teamie Sporcie Hejnale Kęty. Jako trener pracował z trampkarzami i juniorami z Polanki Wielkiej, Łęk i z juniorami Zgody.

Już teraz w LKS Piotrowice szykują się transfery, ale szczegóły podamy, gdy zarząd klubu dopełni formalności.