Reklama
25 maja 2026, poniedziałek
TS Hejnał zremisował z Brzeziną
- Paweł Obstarczyk
- Piłka nożna
- 7 września 2021
- 19:15
Reklama
Obchodzący w tym roku jubileusz stulecia Team Sport Hejnał Kęty zremisował z Brzeziną Osiek 2:2.
W 22. minucie rzut wolny z 25 metrów wykonał Rogala. Strzał tego zawodnika obronił bramkarz. Dudzic chciał tą próbę dobić, ale został złapany rękami przez przeciwnika. Sędzia wskazał na wapno. Rzut karny wykorzystał poszkodowany. W 31. minucie M. Gros dobrym uderzeniem skierował piłkę w samo okienko.
W 55. minucie po rzucie z autu kolegi z drużyny futbolówkę przyjął Dudzic i wrzucił ją na 11 metr. Przyjął ją Cepiga i znalazł sposób na bramkarza. W 75. minucie Filip przyjął piłkę zagraną z bocznego sektora przez Dubiela i strzelił precyzyjnie na bliższy róg. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
„Chcieliśmy wygrać, bo mecz był częścią obchodów naszego jubileuszu. Nasi zawodnicy zostawili na boisku dużo zdrowia i serca. Dwa razy prowadziliśmy i nie wygraliśmy. Czujemy niedosyt" - powiedział Kamil Żmuda, grający trener Teamu Sportu Hejnału Kęty.
„Wynik jest sprawiedliwym wynikiem. To był mecz na remis. Gra była wyrównana. Przeciwnik mógł wygrać w ostatnich sekundach. Oni mieli więcej sytuacji strzeleckich, a my częściej posiadaliśmy piłkę" - powiedział Łukasz Szczepaniak, trener Brzeziny Osiek.
Sobota 4 września Team Sport Hejnał Kęty - Brzezina Osiek 2:2 (1:1)
Bramki: 1:0 Dudzic rzut karny (22.), 1:1 M. Gros (31.), 2:1 Cepiga (55.), 2:2 Filip (75.)
Składy:
Team Sport Hejnał Kęty: Drewniany, Majdak (80. Merta), Januszyk, Bieszczad, Rogala, Nowicki (55. Karpiński), Jurczak, Wojtyłko, Wesecki (70. Mąsior), Cepiga, Dudzic. Trener: Kamil Żmuda.
Brzezina Osiek: Majda, Bernaś, Kabara, Majcherek, Bury, Narwojsz (70. Mrowiec), M. Gros, Łoziński (60. Filip), Zemła, Dubiel, Pyrlik. Trener: Łukasz Szczepanial.
Zobacz również:
https://faktyoswiecim.pl/sport/pilka-nozna/pilkarski-weekend-w-efo-tabele-8/