Reklama
25 czerwca 2026, czwartek
Srebro Katarzyny Kołodziej na zawodach międzynarodowych
- Jakub Konior
- Inne dyscypliny
- 7 kwietnia 2016
- 18:01
Reklama
Katarzyna Kołodziej z Powiatowego Zespołu nr 2 w Oświęcimiu zdobyła drugą lokatę w Międzynarodowych Wielomeczach Pływackich Sofii. To bardzo ważne dla juniorów zawody.
Kołodziej, trenująca na co dzień pod okiem Barbary Lipniarskiej-Skubis, pojechała do stolicy Bułgarii z głównym szkoleniowcem juniorów w Uczniowskim Klubie Pływackim Unia Oświęcim.
Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w powiatowym Chemiku wywalczyła srebro w sztafecie 4 x 100 metrów stylem zmiennym.
- To dla juniorów niezwykle prestiżowa impreza. Samo zakwalifikowanie się na nią jest już sukcesem i świadczy o wysokim poziomie sportowym. Trzeba bowiem zwyciężyć w Mistrzostwach Polski, aby zostać powołanym przez Polski Związek Pływacki na te zawody - mówi Alicja Woźnicka z SMS w Oświęcimiu.
Kołodziej, trenująca na co dzień pod okiem Barbary Lipniarskiej-Skubis, pojechała do stolicy Bułgarii z głównym szkoleniowcem juniorów w Uczniowskim Klubie Pływackim Unia Oświęcim.
Uczennica Szkoły Mistrzostwa Sportowego w powiatowym Chemiku wywalczyła srebro w sztafecie 4 x 100 metrów stylem zmiennym.
- To dla juniorów niezwykle prestiżowa impreza. Samo zakwalifikowanie się na nią jest już sukcesem i świadczy o wysokim poziomie sportowym. Trzeba bowiem zwyciężyć w Mistrzostwach Polski, aby zostać powołanym przez Polski Związek Pływacki na te zawody - mówi Alicja Woźnicka z SMS w Oświęcimiu.