• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Rowerzysta nie żyje, motocyklista trafił do szpitala

Reklama

Do dwóch zdarzeń drogowych doszło w miniony weekend w Osieku. Nie żyje rowerzysta, natomiast motocyklista jest ranny.


Ulicą Kościelną zjeżdżał rowerem w dół 51-letni mieszkaniec Polanki Wielkiej. Mężczyzna przewrócił się i upadł. Zespół ratownictwa medycznego stwierdził zgon rowerzysty. Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu nakazał jego zwłoki zabezpieczyć do sekcji.

Kolejny wypadek wydarzył się na ulicy Starowiejskiej. Wstępne ustalenia są takie, że 67-letni miejscowy kierowca renault wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocyklu prowadzonym przez 45-latka z Pszczyny. Kierowca jednośladu doznał złamania nogi i ogólnych obrażeń ciała. Trafił do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.