Reklama
11 czerwca 2026, czwartek
Ranne zderzenie w Zasolu - FOTO
- Paweł Wodniak
- 22 stycznia 2018
- 14:22
Reklama
Dwie osoby trafiły do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu po zderzeniu dwóch samochodów w Zasolu. Nie była to dzisiaj jedyna kraksa.
Było jeszcze ciemno, gdy dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu ulic Łęckiej i Kostka Jagiełły w Zasolu. 56-letnia mieszkanka Kęt skręcała fiatem punto w lewo. Zderzyła się z volkswagenem golfem, prowadzonym przez 42-letniego zasolanina.
Ratownicy medyczni zdecydowali, że na szpitalny oddział ratunkowy trafi oboje kierujących. U kobiety lekarze stwierdzili uraz klatki piersiowej. Kęczanka pozostała na leczeniu szpitalnym.
Dalsze okoliczności wypadku ustalą policjanci z Komisariatu Policji w Brzeszczach.
W stłuczce przed godziną 10 na ulicy Grunwaldzkiej ucierpiały już tylko samochody. 47-latka z gminy Oświęcim wyjechała mazdą z drogi podporządkowanej na główną, wymuszając tym samym pierwszeństwo na renaulcie, prowadzonym przez 40-letniego oświęcimianina.
W tym przypadku interwencja służb medycznych nie była potrzebna. Sprawczyni kolizji dostała od policjantów mandat i punkty karne.