Reklama
25 czerwca 2026, czwartek
Powiat „awansował"" do zielonej strefy epidemicznej
- x-news
- 13 sierpnia 2020
- 16:14
Reklama
Ministerstwo Zdrowia podało nową listę powiatów, które spełniają kryteria żółtych i czerwonych stref. Powiat oświęcimski „awansował" do zielonej strefy epidemicznej.
Od soboty 8 sierpnia w 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń koronawirusem w Polsce obowiązywały dodatkowe restrykcje związane ze stanem epidemii. Powiaty te zostały podzielone na dwie strefy: czerwoną, z bardziej restrykcyjnymi obostrzeniami i żółtą, z łagodniejszymi obostrzeniami.
Powiat oświęcimski był w strefie żółtej, od piątku 14 sierpnia będzie już w strefie zielonej.
https://twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1293875018133274626
https://twitter.com/PremierRP/status/1293910045256593409
Zobacz również:
https://faktyoswiecim.pl/fakty/dwa-przypadki-covid-19-u-pacjentow-oswiecimskiego-szpitala/