• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Powiat „awansował"" do zielonej strefy epidemicznej

  • x-news
  • 13 sierpnia 2020
  • 16:14

Reklama

Ministerstwo Zdrowia podało nową listę powiatów, które spełniają kryteria żółtych i czerwonych stref. Powiat oświęcimski „awansował" do zielonej strefy epidemicznej.




Od soboty 8 sierpnia w 19 powiatach z największym przyrostem zakażeń koronawirusem w Polsce obowiązywały dodatkowe restrykcje związane ze stanem epidemii. Powiaty te zostały podzielone na dwie strefy: czerwoną, z bardziej restrykcyjnymi obostrzeniami i żółtą, z łagodniejszymi obostrzeniami.


Powiat oświęcimski był w strefie żółtej, od piątku 14 sierpnia będzie już w strefie zielonej.


 

https://twitter.com/MZ_GOV_PL/status/1293875018133274626

 

 



 

https://twitter.com/PremierRP/status/1293910045256593409

 

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/fakty/dwa-przypadki-covid-19-u-pacjentow-oswiecimskiego-szpitala/