• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Ponad 700 osób na rajdzie w Brzeszczach - FOTO

Fot. OK w Brzeszczach

Ponad 700 rowerzystów wyruszyło ze stadionu KS Górnik Brzeszcze, aby wspólnie pokonać około 17-kilometrową trasę XXIII Gminnego Rodzinnego Rajdu Rowerowego.

Reklama

Spis treści

Uczestnicy spotkali się 21 czerwca. Rajd objęli patronatem Radosław Szot, burmistrz Brzeszcz, oraz honorowym patronatem Iwona Gibas, członek Zarządu Województwa Małopolskiego.

 

Rodzinna trasa i dobra atmosfera

 

Rowerzyści ruszyli ze stadionu KS Górnik Brzeszcze, a metę organizatorzy przygotowali w Parku Miejskim w Brzeszczach. Pogoda sprzyjała wspólnej rekreacji, a uczestnicy jechali w rodzinnej atmosferze.

 

Rajd po raz kolejny połączył dzieci, młodzież, dorosłych i seniorów. Wielu mieszkańców potraktowało go jako okazję do aktywnego spędzenia czasu i spotkania z innymi miłośnikami dwóch kółek.

 

Konkursy, animacje i loteria

 

Na mecie organizatorzy przygotowali atrakcje dla uczestników. Były konkursy, animacje dla dzieci oraz tradycyjna loteria z nagrodami.

 

Organizatorzy rozstrzygnęli także konkursy specjalne. Nagrodzili najmłodszego uczestnika, który samodzielnie pokonał trasę, małżeństwo z najkrótszym stażem oraz najstarszego uczestnika rajdu.