Reklama
14 maja 2026, czwartek
Pojedź na rowerach z Moto Galicją
- Jola Wodniak
- Kultura i rozrywka
- 25 lipca 2019
- 06:30
Reklama
W niedzielę 28 lipca Oświęcimskie Stowarzyszenie Miłośników Bezpiecznej Motoryzacji zaprasza na kolejną wycieczkę rowerową po ziemi oświęcimskiej.
To już czwarta wyprawa w tym sezonie, a dopiero za nami połowa roku. Tym razem cykliści będą mieli do pokonania łatwą, prawie 24-kilometrową trasę.
„Liczymy, że w niedzielne przedpołudnie będą Państwo chcieli spędzić z nami na rowerze i poznać kolejne zakątki okolic Oświęcimia" - informuje Paweł Kram, wiceprezes stowarzyszenia Moto Galicja.
Osoby niepełnoletnie muszą jechać w towarzystwie rodzica lub prawnego opiekuna. Ubezpieczenie powinno być we własnym zakresie. Start wycieczki zaplanowane jest na godz. 9.30 na parkingu przy ulicy Bulwary, a powrót około godz. 12.
„Lato w pełni. Pogoda na weekend zapowiada się znakomicie. Pamiętajmy o zabraniu ze sobą wody do picia - zapowiada Dariusz Fuglewicz, prezes Moto Galicji.
Warto zabrać też kask, który zabezpieczy głowę nie tylko na wypadek wypadku, ale również ochroni ją od nagrzania.
Zobacz również:
[embed]https://faktyoswiecim.pl/fakty/bezpieczne-wakacje-z-motogalicja-filmy-foto/[/embed]