• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Ożywione dreszcze - świat muzyki w obiektywie Jowity Stęszewskiej

Reklama

Zapraszamy na wystawę fotografii Jowity Stęszewskiej "Ożyw moje martwe dreszcze", która zagości w Osiedlowym Domu Kultury Zasole do czerwca.



Wystawa jest częścią projektu Prezentacje cyklu Przestrzeń artystyczna

Jowita Stęszewska to fotograf z zamiłowania i miłości do muzyki, która w swoich pracach stara się uchwycić emocje i nastrój chwil, które fotografuje. Na wystawie zobaczymy wiele fantastycznych i oryginalnych fotografii koncertowych, między innymi takich artystów jak Tom Odell, Karaś/Rogucki, Happysad, Pidżama Porno, Daria Zawiałow, czy Ralph Kamiński.

Wystawa będzie dostępna codziennie od 6 kwietnia w dni robocze w godzinach pracy Osiedlowego Domu Kultury Zasole, tj. od godziny 9:00 do 19:00, a także podczas zaplanowanych wydarzeń. Wstęp na wystawę jest bezpłatny.
Wernisaż wystawy rozpocznie się 6 kwietnia o godzinie 18