• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Oświęcimski SMS na imprezie pływackiej w Krakowie

Reklama

Na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich z okazji 110-lecia Wisły Kraków wysokie lokaty zaliczyli reprezentanci Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu. - Ze starej, historycznej pływalni krakowskiej Wisły wracamy zmęczeni, ale zarazem zadowoleni z postępów, rekordów życiowych i dobrej zabawy - cieszy się Alicja Woźnicka, trenerka pływaków. W poszczególnych kategoriach wiekowych oświęcimscy pływacy zajęli: Dziewczęta - Marta Klinek uczennica - 1 miejsce - Wiktoria Musioł - 2 miejsce - Natalia Lewandowska - 3 miejsce - Wiktoria Dach - 3 miejsce - Dominika Adamiec - 4 miejsce - Nikola Krawczyk - 6 miejsce - Marta Nowak - 8 miejsce - Anna Kempa - 8 - Alina Zawisza - 9 miejsce - Paulina Budzyńska - 9 miejsce - Martyna Szkurat - 10 miejsce - Justyna Pisarek - 10 miejsce Chłopcy - Michał Daszkiewicz - 1 miejsce - Mikołaj Kempa - 1 miejsce - Mateusz Krupa - 2 miejsce - Maciej Królikowski 3 miejsce - Roch Sieprawski - 4 miejsce - Sebastian Ciastoń - 5 miejsce - Bruno Gałuszka - 5 miejsce - Marcin Makarz - 6 miejsce - Arkadiusz Topolski - 7 miejsce - Bogdan Rogulin - 7 miejsce - Dawid Danikiewicz- 7 miejsce - Tomasz Michałowski - 8 miejsce - Kamil Goleniec - 9 miejsce   2016_11_13_oswiecimski-2