Reklama
25 czerwca 2026, czwartek
Oświęcimski SMS na imprezie pływackiej w Krakowie
- Jakub Konior
- Inne dyscypliny
- 13 listopada 2016
- 21:34
Reklama
Na Ogólnopolskich Zawodach Pływackich z okazji 110-lecia Wisły Kraków wysokie lokaty zaliczyli reprezentanci Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Oświęcimiu.
- Ze starej, historycznej pływalni krakowskiej Wisły wracamy zmęczeni, ale zarazem zadowoleni z postępów, rekordów życiowych i dobrej zabawy - cieszy się Alicja Woźnicka, trenerka pływaków.
W poszczególnych kategoriach wiekowych oświęcimscy pływacy zajęli:
Dziewczęta
- Marta Klinek uczennica - 1 miejsce
- Wiktoria Musioł - 2 miejsce
- Natalia Lewandowska - 3 miejsce
- Wiktoria Dach - 3 miejsce
- Dominika Adamiec - 4 miejsce
- Nikola Krawczyk - 6 miejsce
- Marta Nowak - 8 miejsce
- Anna Kempa - 8
- Alina Zawisza - 9 miejsce
- Paulina Budzyńska - 9 miejsce
- Martyna Szkurat - 10 miejsce
- Justyna Pisarek - 10 miejsce
Chłopcy
- Michał Daszkiewicz - 1 miejsce
- Mikołaj Kempa - 1 miejsce
- Mateusz Krupa - 2 miejsce
- Maciej Królikowski 3 miejsce
- Roch Sieprawski - 4 miejsce
- Sebastian Ciastoń - 5 miejsce
- Bruno Gałuszka - 5 miejsce
- Marcin Makarz - 6 miejsce
- Arkadiusz Topolski - 7 miejsce
- Bogdan Rogulin - 7 miejsce
- Dawid Danikiewicz- 7 miejsce
- Tomasz Michałowski - 8 miejsce
- Kamil Goleniec - 9 miejsce

