• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

OŚWIĘCIM. Szalone nożyczki w OCK

Reklama


W sobotę 8 grudnia o godzinie 19 w Oświęcimskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowany, przez aktorów Teatru "Bagatela" w Krakowie, spektakl komediowy "Szalone nożyczki", reżyserem sztuki jest Marcin Sławiński.





W Ameryce sztuka nie schodzi z teatralnych afiszy od ponad dwudziestu lat, co uhonorowano wpisem do Księgi Rekordów Guinnessa. "Szalone nożyczki" to kryminał, w której przebieg akcji spektaklu zależy od tego momentu w dużej mierze od publiczności.Komedia kryminalna z niespodzianką, ale również nazwa wyjątkowego salonu fryzjerskiego, w którym popełnione zostaje tajemnicze morderstwo. Zabójca nożyczkami ukradzionymi z zakładu fryzjerskiego morduje pianistkę mieszkającą piętro wyżej.

Bilety w cenie 60 złotych (miejsca na parterze) i 50 złotych (miejsca na balkonie) są do nabycia w kasie OCK.{jcomments on}