Odszedł Franio Irzyk

Redakcja eFO  |   Fakty  |   29 września 2020 20:13

Kilkadziesiąt minut temu otrzymaliśmy niezwykle smutną wiadomość. W wieku ośmiu lat odszedł Franio Irzyk, który od ponad 26 miesięcy dzielnie walczył z chorobą nowotworową.

19 lipca 2018 roku lekarze zdiagnozowali u Frania rozlanego glejaka – guza pnia mózgu czwartego stopnia. Rak każdego dnia uszkadzał jego narządy wzroku, mowy i słuchu, zaburzał motorykę. Jedyną nadzieją był wyjazd do jednej ze specjalistycznych klinik poza granicami Polski. Kliniki, gdzie były już leczone dzieci z Polski w podobnej sytuacji zdrowotnej.

Ostatnie miesiące swojego krótkiego, naznaczonego cierpieniem, ale i nadzieją życia, Franio w otoczeniu członków swojej rodziny spędził w specjalistycznej klinice w Meksyku.

Ostatecznie medycyna okazała się bezsilna. Franuś zmarł w domu, w gronie bliskich.

Franio zasilił grono Bożych Aniołów

Franku, bliskim będzie Cię brakować, a Ty ciesz się życiem wiecznym bez bólu i cierpienia.

 

 

 

„Dziś zasnął Nasz Aniołek…. ODSZEDŁ na śnie…. Byliśmy przy Franiu do samego Końca…. Był i będzie naszym Skarbem ❤️❤️❤️❤️Dziękujemy, że było nam dane nazywać FRANIA Synem, Bratem, Wnukiem, Kuzynem, Kolega i Przyjacielem❤️❤️❤️wniósł w nasze Życie mnóstwo radości i kolorów ❤️❤️❤️serce pękło nam dziś wszystkim…. Ale WIERZYMY, że FRANIO jest teraz szczęśliwy ❤️❤️❤️❤️ w nowych korkach pogra w Dziadziem Heniem w piłkę ❤️❤️❤️” – napisali bliscy na facebookowym profilu Frania.

 

Dziś zasnął Nasz Aniołek…. ODSZEDŁ na śnie…. Byliśmy przy Franiu do samego Końca…. Był i będzie naszym Skarbem…

Opublikowany przez Franio Irzyk – walczymy o życie Wtorek, 29 września 2020

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .