• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Niebo zasnują chmury

Reklama

Niedziela, choć nie będzie słoneczna, będzie sprzyjała spędzaniu czasu na świeżym powietrzu. Nie spodziewamy się opadów, ponadto będzie ciepło.




Na termometrach mieszkańcy powiatu oświęcimskiego zobaczą 20 stopni Celsjusza. Wiatr będzie słaby i umiarkowany, południowo-wschodni. Ciśnienie spada, po południu wyniesie 995 hPa.