• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Namierzyli poszukiwanego mieszkańca Osieka

Fot. Policja

44-letni mieszkaniec Osieka ukrywał się przed więzieniem za przestępstwo drogowe. Dzielnicowi zatrzymali go podczas obchodu rejonu.

Reklama

Dzielnicowi z oświęcimskiej komendy policji zatrzymali 44-letniego mieszkańca Osieka, który ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

 

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w niedzielę przed południem podczas obchodu rejonu służbowego na jednej z posesji w Osieku. 44-latka poszukiwał Sąd Rejonowy w Oświęcimiu do odbycia dwumiesięcznej kary pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe.

 

„Dzielnicowi regularnie sprawdzają miejsca, w których mogą przebywać osoby poszukiwane. Takie działania często pozwalają szybko zatrzymać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości" - przekazała aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Policjanci przypominają, że aktualne wykazy osób poszukiwanych znajdują się na stronach internetowych jednostek policji. Osoby, które znają miejsce pobytu poszukiwanego, mogą anonimowo przekazać informacje pod numerem alarmowym 112.