• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Moc wrażeń i atrakcji w powiatowej Dwójce

Reklama

W poniedziałek 8 października w godzinach 13 - 17 odbędzie się Dzień Otwarty „Chemika", mieszczącego się przy ulicy Bema 8 w Oświęcimiu.




„Należy podkreślić, że w tym dniu będzie miała miejsce wyjątkowa uroczystość nadania Powiatowemu Zespołowi numer 2 SOMSiT w Oświęcimiu imienia Ignacego Łukasiewicza. W związku z tym wydarzeniem zapraszam serdecznie wszystkich chętnych do odwiedzenia murów naszej szkoły" - mówi Jacek Stoch, dyrektor Powiatowego Zespołu numer 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu.