Reklama
11 czerwca 2026, czwartek
Kończy się budowa sali gimnastycznej w Kętach Podlesiu - FILM
- 18 maja 2018
- 05:47
Reklama
Zbliża się do etapu końcowego budowy sali gimnastycznej w Kętach Podlesiu wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną z zagospodarowaniem przyległego terenu, instalacjami i przyłączami.
Firma budowlana wykonuje roboty budowlane związane w budową sali gimnastycznej z trybunami składanymi o wymiarach wewnętrznych boiska 22,75 m na 34,40 m wraz z zapleczem socjalno-magazynowym, pomieszczeniami gospodarczymi i technicznymi. Kubatura projektowanej budowy wynosi 13.785,00 metrów sześciennych.
Projektowany obiekt połączono łącznikiem z istniejącym budynkiem szkoły. Ponadto zaprojektowano pomieszczenia towarzyszące takie jak szatnie, sanitariaty, magazyn sprzętu gimnastycznego i sportowego, pokój trenera, siłownię/salę fitness, kotłownię oraz pomieszczenia techniczne i gospodarcze. Zaplecze sali gimnastycznej przewidziano dla czterech grup i przystosowano dla osób niepełnosprawnych.
https://www.youtube.com/watch?time_continue=28&v=IVk6gwLa9Tg
Post sponsorowany:
https://www.instagram.com/p/Bi6lJ9OHeUE/?hl=pl&taken-by=uprawnieniasep