Kolejny dar serca dla Frania Irzyka

0 Jola Wodniak  |   Fakty  |   18 sierpnia 2018

Zwyciężczyni zabawy z Fabryką Rowerową i Faktami Oświęcim oddaje rower na cel charytatywny. To już kolejny z wielu dar serca dla chorego Frania ze Skidzinia.

We wspomnianej zabawie wzięło udział kilkaset czytelników eFO i klientów Fabryki Rowerowej, która ufundowała rower retro. Nagroda trafiła w ręce Natalii Lorek, o czym pisaliśmy na naszych łamach w artykule “Natalia Lorek wygrała rower od Fabryki Rowerowej”.

W tym samym dniu, kiedy odebrała nagrodę, pani Natalia poinformowała naszą redakcję, że przekazuje rower na rzecz Frania. Przypomnijmy, że sześcioletni Franio Irzyk ze Skidzinia choruje na nowotwór pnia mózgu. Na jego leczenie potrzeba kilkaset tysięcy złotych.

Pomoc ruszyła natychmiast. Imprezy, zbiórki, konkursy i zakupy darów przekazanych na leczenie – to wszystko dla Frania.

Kolejnym takim darem, które będzie można nabyć wchodząc na profil Franio Irzyk – walczymy o życie jest właśnie rower przekazany przez Natalię Lorek. Dominik Kęska, właściciel Fabryki Rowerowej, zapewni dwuletni, bezpłatny serwis tego jednośladu.

“Fanio jest z mojej rodziny. Zastanawiałam się jak mogłabym mu pomóc. Jak wygrałam rower to pomyślałam, że oddam go, bo ja już swój mam, a na dwóch nie będę jeździć” – powiedziała Faktom Oświęcim Natalia Lorek – “W ten sposób rower ucieszy nie tylko mnie, ale kogoś kto go kupi, a przede wszystkim pomoże choremu Franiowi”.

Na profilu Frania można także koszulkę hokejowej Unii Oświęcim z podpisami zawodników, pamiątkowy krążek, a także voucher na wartą tysiąc złotych reklamę w Faktach Oświęcim.

❗😀 💓 Coś dla lokalnych przedsiębiorców 💓 😀❗Licytacja w ramach akcji Franio Irzyk – walczymy o życie💓Przekazujemy z…

Opublikowany przez Jola Wodniak Czwartek, 9 sierpnia 2018

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa