Natalia Lorek wygrała rower od Fabryki Rowerowej

0 Jola Wodniak  |   Fakty,Konkursy  |   16 sierpnia 2018

Natalia Lorek z Rajska wygrała rower w zabawie z Fabryką Rowerową i Faktami Oświęcim. Nagrodę odebrała z dziećmi, 5-letnim Oliwierem i dziewięciomiesięczną Amelką.

Zabawa z Fabryką Rowerową dobiegła końca. Dziękujemy za Wasze zgłoszenia, było ich prawie 500, a zadanie nie było zbyt banalne. Poprawnie zadanie wykonało prawie 300 osób. Pani Natalia lubi jazdę na rowerze. Ostatnio wybrała się bicyklem do Krakowa i pokonała w sumie 105 kilometrów. Bardzo ucieszyła się z nagrody.

Fabryka Rowerowa

Są jeszcze tacy mieszkańcy, którzy chcieliby rozpocząć sezon rowerowy, ale jeszcze nie mają na czym. Receptę na te wszystkie bolączki ma Fabryka Rowerowa, posiadająca swoje punkty sprzedaży rowerów i części oraz serwisy w Oświęcimiu przy ulicy 3 Maja 14F i przy ulicy Ofiar Oświęcimia 4 w Brzeszczach.

Firma oferuje rowery marek Kross, Unibike, Kands, Zasada Bike, Onilus, Legrand. Mimo obco brzmiących nazw, wszyscy są polskimi producentami.

„Dlaczego warto kupić rower u nas, a nie w markecie czy przez Internet? Po pierwsze dopasujemy sprzęt indywidualnie do potrzeb i warunków naszego klienta. Poza tym nasi kontrahenci gwarantują wysoką jakość oferowanych towarów, której nigdy nie jest w stanie osiągnąć rower w „marketowej” cenie” – tłumaczy Patryk Kęska, pracujący w Fabryce Rowerowej.

Przekonuje także, że w razie jakiekolwiek awarii, klient ma serwis na miejscu. Nie musi tracić pojazdu na dwa, trzy tygodnie, co wymusza konieczność odesłania go do serwisu oddalonego od Oświęcimia nawet o setki kilometrów.

„Ponadto mało kto wie, że klient w ramach gwarancji musi zrobić przegląd do 30 dni od dnia kupna roweru. W przeciwnym razie tę gwarancję traci. Gdy rower kupi w Fabryce Rowerów, ta wykona ten przegląd szybko i bezpłatnie. Ponadto nasz autoryzowany serwis wykona naprawy, zarówno gwarancyjne, jak i pogwarancyjne” – dodaje pan Patryk.

Firma zaprasza nie tylko osoby zdecydowane na zakup roweru, ale także na pozimowe przeglądy techniczne. Podstawowy kosztuje 45 złotych, standardowy – 70 złotych, a kompleksowy, podczas którego mechanicy rozbierają pojazd niemal do ostatniej śrubki – 150 złotych.

„Pamiętajmy, że sprawny rower to nasze bezpieczeństwo” – zaznacza Patryk Kęska.

Osoby, które wiedzą, jak samemu naprawić swój rower, firma zaprasza po części zamienne i wszelkiego rodzaju akcesoria rowerowe. W Oświęcimiu punkt mieści się pomiędzy wieżowcami na ulicy 3 Maja a targowiskiem miejskim, na skwerze nieopodal cmentarza parafialnego. Natomiast w Brzeszczach jest zlokalizowany naprzeciwko sklepu Netto przy tzw. rondzie z wagonikiem.

Oba sklepy i serwisy są czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 i w soboty w godz. 9-14. Przyjmują płatność zarówno gotówką, jak i kartami płatniczymi, można również kupić rower na raty. Fabryka Rowerowa na życzenie wystawia faktury VAT.

Fabryka Rowerowa jest również na Facebooku, gdzie umieszcza aktualne promocje.

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa