Reklama
21 lipca 2026, wtorek
HOKEJ. Koniec z limitem kibiców na lodowisku
- Paweł Obstarczyk
- Hokej
- 25 sierpnia 2011
- 12:26
Reklama
- Wydałem decyzje o imprezach masowych. Miejsca na lodowisku będzie można wykorzystać w pełnym zakresie, czyli do trzech tysięcy kibiców - poinformował Janusz Chwierut, pełniący obowiązki prezydenta Oświęcimia.
Kibice Aksamu Unii nie będą już musieli przychodzić pod kasy godzinę przed rozpoczęciem gry i zajmować kolejki, by zmieścić się w limicie. W sezonie 2011/2012 organizatorzy mogą wpuszczać na spotkania maksymalnie trzy tysiące fanów hokeja.
- Jeszcze 11 lipca straż pożarna wyliczyła nam 16 punktów do wykonania. Doprowadziłem do spotkania przedstawicieli Towarzystwa Hokejowego Unia Oświęcim, miejskiego ośrodka sportu i rekreacji oraz państwowej straży pożarnej i określiliśmy czasokres realizacji tych 16 punktów. Do 26 sierpnia wszystkie zostaną spełnione - tłumaczył Chwierut
Najbliższy mecz na swoim lodowisku Aksam Unia rozegra w piątek o godz. 18. W spotkaniu Pucharu Polski podopieczni Karela Suchanka podejmą UHKS Mazowsze Warszawa.
Na zdjęciu: Na trybunach oświęcimskiego lodowisko podczas meczów PLH będzie mogło zasiąść maksymalnie 3000 osób. Fot. Bartosz Karpowicz