• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

HOKEJ. Giełda i turniej młodzieżowy na koniec roku

Reklama


W czwartek i piątek 29 i 30 grudnia młodzi hokeiści będą rywalizować o puchar prezesa UKH. W zawodach weźmie udział reprezentacja Polski U16, reprezentacja Śląska U18, reprezentacja Pomorza U18 oraz UKH Unia Oświęcim. W piątek w oświęcimskiej hali odbędzie się giełda sprzętu i pamiątek hokejowych.





Wszystkie mecze turnieju zostaną rozegrane w hali lodowej przy ulicy Chemików 4. Zawody rozpoczną się w czwartek o 13.30. Wtedy to reprezentacja Polski do lat 16 zagra z reprezentacją Śląska do lat 18. O godz.18 na lód wyjdą zawodnicy UKH Unii oraz młodzież z Pomorza.

W przedostatni dzień roku 2011 sympatycy hokeja obejrzą cztery spotkania. Od godz.8 rywalizować będą gospodarze turnieju i kadra Polski. O 13.20 mecz rozegrają reprezentacje Śląska i Pomorza. Turniej zakończa dwa mecze. O 16 zagra reprezentacja Pomorza z Polską U16 a o 18 UKH Unia z Śląskiem U18. Zakończenie imprezy i rozdanie nagród organizatorzy zaplanowali na 19:50.

W piątek na oświęcimskim lodowisku odbędzie się giełda sprzęty hokejowego i łyżwiarskiego oraz pamiątek sportowych. Giełda potrwa od 16.30 do 18. Podczas niej będzie można zakupić między innymi gadżety z logo Unii a także książki o tematyce sportowej. Organizatorzy proszą o wchodzenie wejściem przy kasach.