• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Grillowy sukces uczennic z Ekonomika - FOTO

Reklama


Dziewczęta z Powiatowego Zespołu Nr 4 Szkół Ekonomiczno-Gastronomicznych w Oświęcimiu zdobyły mistrzostwo podczas Zatorskich Żniw Karpiowych.







Do konkursu przystąpiło sześć szkół z Oświęcimia, Zatora, Krakowa, Radoczy oraz Suchej Beskidzkiej. Oświęcimski ekonomik reprezentowały Aleksandra Szulc oraz Justyna Chełczyńska, uczennice klasy IV TG b.

Jury oceniało strój kucharski, profesjonalizm pracy - organizację i porządek na stanowisku pracy, dobór składników, zużyty surowiec, a także smak, wygląd i aranżację potrawy. Najwyżej oceniono efekt pracy reprezentantek oświęcimskiego ekonomika, które przygotowały pysznego karpia grillowanego z nutą pieprzowo-orzechową.

Dziewczęta, które do konkursu przygotowała nauczycielka gastronomi Elżbieta Płotkowiak. W nagrodę otrzymały profesjonalne wypiekacze do chleba, które z pewnością pomogą im doskonalić profesjonalne umiejętności.