Reklama
Dogoterapia dla dzieci w ODK Zasole
- Wydarzenie dodane przez Osiedlowy Dom Kultury Zasole
- Oświęcim, Zdrowie
- 2 kwietnia 2026
- 12:53
ODK Zasole zaprasza najmłodszych na zajęcia z dogoterapii. Dzieci spotkają się z psem terapeutą i połączą zabawę z nauką.
Reklama
Spis treści
Osiedlowy Dom Kultury Zasole zaprasza dzieci na zajęcia z dogoterapii. Organizatorzy przygotowali spotkanie dla uczestników w wieku od 5 do 10 lat.
Zajęcia odbędą się w środę 22 kwietnia, godz. 17, w ODK Zasole. Spotkanie potrwa 45 minut.
Spotkanie z psem terapeutą
Podczas zajęć dzieci spotkają się z psem terapeutą i wezmą udział w aktywnościach, które wspierają rozwój emocjonalny i społeczny.
Organizatorzy zapowiadają, że uczestnicy będą ćwiczyć koncentrację i uważność, wzmacniać pewność siebie, uczyć się empatii i bezpiecznego kontaktu ze zwierzęciem oraz rozwijać kompetencje społeczne poprzez zabawę.
Zajęcia odbędą się w spokojnej i przyjaznej atmosferze.
Zapisy od 13 kwietnia
Liczba miejsc jest ograniczona. ODK Zasole rozpocznie zapisy 13 kwietnia.
Rodzice mogą zgłaszać dzieci osobiście w recepcji ODK Zasole lub telefonicznie pod numerem 33 841 19 95.