Damski bokser znęcał się nad mamą i babcią

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   14 grudnia 2018 06:30

Nawet na pięć lat może pójść za kratki 28-letni agresor, który znęcał się nad mamą i babcią. Stanął już przed prokuratorem. Teraz czeka go proces sądowy.

Było tuż po drugiej w nocy, gdy oficer dyżurny Komisariatu Policji w Kętach otrzymał od roztrzęsionej kobiety zgłoszenie o awanturze, jaką wszczął jej syn. Patrol natychmiast pojechał pod wskazany adres.

Na miejscu był 28-letni pijany agresor oraz jego 50-letnia matka i 74-letnia babcia. Policjanci obezwładnili i zatrzymali mężczyznę. Przewieźli go do policyjnej celi. Badanie alkosensorem wykazało dwa promile alkoholu w jego organizmie.

Gdy damski bokser trzeźwiał, funkcjonariusze ustalili, że od dłuższego czasu znęcał się nad kobietami, stosując zarówno przemoc fizyczną, jak i psychiczną. Śledczy wszczęli dochodzenie, zebrali dowody i przedstawili mężczyźnie zarzut.

Następnie doprowadzili go przed oblicze prokuratora. Ten, po zapoznaniu się z materiałami, zdecydował o zastosowaniu wobec agresora tzw. środków zapobiegawczych.

Wyrodny syn i wnuk otrzymał nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania i zakaz zbliżania się oraz kontaktowania z rodziną. Prokurator objął go też dozorem policyjnym.

Po stworzeniu aktu oskarżenia sprawa trafi do Sądu rejonowego w Oświęcimiu. Ten może skazać podejrzanego nawet na pięć lat więzienia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .