• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Czwartkowe wygrywanie z Inwałd Parkiem

Reklama

Wśród naszych Czytelników co czwartek losujemy podwójne zaproszenie do Inwałd Parku. Podajemy nazwisko zwycięzcy i zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie, która trwa aż do końca wakacji.




Zwyciężczynią w konkursie jest Marta Wachnicka, prosimy panią o przesłanie adresu zamieszkania na e-maila konkurs@faktyoswiecim.pl - dostarczymy zaproszenia. Za tydzień kolejne losowanie - czekamy na Wasze zgłoszenia.

KONKURS

By wziąć udział w konkursie i losowaniu podwójnego zaproszenia należy mieć konto w naszym w portalu, rejestracji można dokonać TUTAJ, a także na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać e-mail, zwierający:
- imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika,
- nazwę użytkownika podaną przy logowaniu,
- sformułowanie w temacie wiadomości „Inwałd Park”,
- oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, polegające na podaniu w Faktach Oświęcim w razie wygranej w konkursie z Inwałd Parkiem mojego imienia i nazwiska (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883)”.

Na e-maile czekamy do środy 13 sierpnia. Wyniki podamy dzień później, a także ogłosimy kolejny konkurs, w którym będzie do wygrania podwójne zaproszenie do wszystkich parków w Inwałdzie, i tak – co czwartek.

Czwartkowa przygoda z Inwałd Parkiem będzie trwała aż do zakończenia wakacji.