• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

By to co ważne mogło się stać - FILM

Reklama

Przytulisko, miejsce z duszą, tworzone z pasji, to magiczne chwile, niezwykłe emocje, to miejsce na ziemi Ani Przytuły, która stworzyła ten klimat. W wyjątkowo ciepłej atmosferze stodoły, grupa bliskich przyjaciół połączyła swoją pasję do muzyki z pasją do fotografii. 



Trzy wokalistki Lena Czechowicz, Ola Kasprzyk i Angelika Kot zaśpiewały, o tym, jak ważne jest mieć wokół siebie ludzi, którzy tworzą wspólne wspomnienia. 
W Przytulisku

Anna uwiecznia cudowne momenty oraz wydobywa emocje i zbiera ulotne chwile, a tym samym sprawia nieocenioną radość innym. To sezonowe studio, w którym każdy może pozwolić sobie na chwilę zapomnienia przed obiektywem.

Towarzyszył im zespół muzyków - Daniel Nicieja, Wojtek Zięba, Marek Bakalarski, Filip Nowakowski, Bartek Urbańczyk i Michał Dziewiński. To jedynie ułamek niebywałej kolędy, która rozbrzmiała wczoraj w Przytulisku. 
„Najważniejsze jest mieć przy sobie ludzi z którymi tworzysz piękne wspomnienia. Przyjaźń, wspólne życiowe pasje złączone w całość w samym sercu mojego miejsca na ziemi, nie może być piękniej” - tłumaczy Anna Przytuła.

Ekipa znakomitych wokalistek i nietuzinkowych muzyków, pomimo, że na co dzień grają osobno, postanowiła, jako przyjaciele po prostu spotkać się i dać upust temu co drzemie w ich sercach, tworząc przy tym coś niezwykłego. 

Wyjątkowy klip, dedykowany nam wszystkim i każdemu z osobna po to, aby każdy z nas w tym trudnym czasie mógł choć na chwilę zapomnieć o otaczającej nas rzeczywistości, poczuć magię świąt, magię, którą możemy obdarzać siebie nawzajem, poprzez to co robimy i kochamy.
Niby niewiele, a jednak tak wiele

 

https://www.facebook.com/watch/?v=679003309429404

 

Przygotowaniem oprawy wideo zajął się Maciej Mitoraj. 
To jednak nie koniec niespodzianek

Finałem klipu będzie koncert online, na który wokalistki i muzycy zapraszają w niedzielę 27 grudnia o godzinie 19.