• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

BRYDŻ. Dobre wyniki Katarzyny Bąk i Agnieszki Kamińskiej

Reklama


Doskonale spisała się na II Kryterium Eliminacyjnym do reprezentacji Polski na Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorek we Wrocławiu para brydżowa UKS Jocker Oświęcim Katarzyna Bąk - Agnieszka Kamińska. Przegrały jedynie z parą poznańskiej Dąbrówki Aleksandra Jarosz - Danuta Kazmucha i zajęły drugie miejsce.





- Agnieszka i Kasia zostawiły w pokonanym polu między innymi złote medalistki z Drużynowych Mistrzostw Europy w Jasolo Kamilę Wesołowską, wychowankę naszego klubu, i Justynę Żmudę. Tym samym zakwalifikowały się do trzeciego etapu, gdzie z ośmiu par wyłonione zostaną trzy na Drużynowe Mistrzostwa Europy - mówi Henryk Bieniasz z UKS Jocker.
 
Świetnie poradził sobie też wychowanek Jockera Maciej Janeczko, występujący obecnie w barwach CKiS Skawina, który wraz z Michałem Igłą zakwalifikował się do trzeciego etapu rozgrywek kadry juniorów młodszych.