• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Będzie chłodno, na termometrach dwa stopnie

Reklama

Nadchodzące dni według synoptyków będą pochmurne, a miejscami możliwe są opady deszczu ze śniegiem i śniegu. Będzie ślisko.




W ciągu najbliższej doby Polska pozostanie pod wpływem układu wyżowego znad Skandynawii. Z północnego wschodu napływa zimne powietrze pochodzenia arktycznego. Temperatura nie przekroczy ośmiu stopni Celsjusza.

 



 

Zobacz również:


https://faktyoswiecim.pl/fakty/ostrzezenie-na-drogach-bedzie-slisko/