Spektakl „Prezent urodzinowy” na kęckiej scenie

Redakcja eFO  |   Konkursy,Kultura i rozrywka  |   24 maja 2023 06:27
Udostępnij

„Prezent urodzinowy” to znakomita farsa z zaskakującymi zwrotami akcji, która zagości w Domu Kultury w Kętach. Mamy dla Was bilety.

Po raz pierwszy w Polsce, sztuka zostaje przeniesiona w lata trzydzieste, co nadaje specyficznego klimatu tamtych lat.

Akcja sztuki toczy się w londyńskim hotelu. Jednocześnie będziemy w dwóch osobnych pokojach, a wszystkiego na miejscu dopilnuje on, nietuzinkowy kelner Tony, który widział już nie jedno i nie wiele potrafi go zaskoczyć, aż do to tego momentu.

Na scenie zobaczymy pięcioro aktorów, którzy przeniosą Was do innego świata, do zwariowanego świata, do świata nieprawdopodobnych sytuacji, do świata komicznych nieporozumień, do świata Tony’ego.

Będziecie świadkami wielu zaskakujących pomyłek, fantastycznych kreacji aktorskich, wspaniałych dialogów, a wszystko to w reżyserii Wojciecha Błacha, reżysera spektaklu „Weekend z R.”, który od kilku lat bawi Was do łez.

Autorem farsy jest Robin Hawdon, co już samo w sobie zapowiada zwariowaną komedię omyłek i niespodzianek przygotowanych dla Widza. „Prezent urodzinowy” da Ci chwile zastanowienia i ogromną dawkę śmiechu, gwarantowaną przez samego autora.

A gdy już zobaczysz „Prezent urodzinowy” zastanowisz się dwa razy zanim przyjmiesz prezent od przyjaciela…

Reżyseria: Wojciech Błach

Przekład: Elżbieta Woźniak

Obsada (zamiennie):

Liz: Anna Samusionek / Anna Gzyra

Kate: Aleksandra Szwed / Agnieszka Wielgosz / Kaja Paschalska

Dick: Mariusz Słupiński / Sebastian Cybulski / Rafał Kwietniewski

Bob: Włodzimierz Matuszak / Grzegorz Pawlak

Tony: Sławomir Pacek / Waldemar Obłoza

Spektakl odbędzie się w piątek 26 maja o godz. 17 w sali widowiskowej Doku Kultury w Kętach

Bilety w cenie 100 zł są do nabycia w pok. nr 4 lub online na portalu KupBilecik.pl

 

Konkurs

By wziąć udział w konkursie i zdobycia podwójnego zaproszenia na spektakl należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą:

– imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy,

– sformułowanie w temacie wiadomości Prezent urodzinowy,

– oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie – w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak  z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do wtorku 23 maja, a dzień później ogłosimy wyniki. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:

 

#KonkursyFO

 

Podwójne zaproszenie zdobyła Anna Korczyk-Martynowicz. Gratulujemy i zapraszamy po odbiór biletów w Domu Kultury w Kętach (pokój nr 4).