Reklama
28 czerwca 2026, niedziela
Maraton filmowy z serią „After”. Mamy dla Was zaproszenia
- Materiał partnerski
- Kultura i rozrywka, Konkursy
- 5 września 2023
- 00:04
Reklama
Fani filmu „After” mogą wziąć udziału w maratonie, który odbędzie się w 15 września w Planet Cinema w Oświęcimiu.
W trakcie wydarzenia, kinomaniacy będą mieli możliwość podziwiania trzech ostatnich części serii „After", a także premiery najnowszej odsłony - piątej części. Oczywiście, nie zabraknie przerw na krótki odpoczynek pomiędzy seansami.Cena biletu obejmującego wszystkie trzy filmy wynosi 42 złote
Rezerwacje na to wydarzenie nie są możliwe, dlatego warto nabyć bilety w kasie kina lub na stronie planetcinema.pl Maraton filmowy jest skierowany do widzów, którzy ukończyli 15 lat. Na ekranie pojawią się filmy: - After. Ocal mnie - After 4. Bez siebie nie przetrwamy - After 5. Na zawsze Start w piątek 15 września o godzinie 18, a zakończenie zaplanowane jest na północ. https://youtu.be/nCDdg-r6mxM?si=Cw4tM-lKTepJRD80Konkurs
By wziąć udział w konkursie i zdobycia jedno z dwóch podwójnych zaproszeń na maraton do Planet Cinema należy przesłać na adres konkurs@faktyoswiecim.pl przesłać wiadomość zwierającą: - imię i nazwisko oraz numer telefonu uczestnika zabawy, - sformułowanie w temacie wiadomości Maraton After, - oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych przesłanych w zgłoszeniu konkursowym i podaniu do publicznej wiadomości mojego imienia i nazwiska w przypadku zwycięstwa w zabawie - w serwisie Fakty Oświęcim (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.). Zgadzam się, by Administratorem moich danych osobowych zawartych w serwisie była Agencja Medialna Fakty Jolanta Wodniak z siedzibą w Oświęcimiu (32-600), ul. Obrońców Westerplatte 2/2 NIP 5491930081″. Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursów. Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 3 września. Wyniki podamy do środy 6 września. Przypominamy, że nagrodzonych nie powiadamiamy o zwycięstwie zachęcając do zaglądania konkursowej zakładki:#KonkursyFO
WYNIKI
Podwójne zaproszenia zdobyły Magdalena Ławska i Iwona Zegiel, gratulujemy. Zaproszenia będą do odbioru w kasie kina. Wystarczy okazać dowód osobisty i powołać się na Fakty Oświęcim. W przypadku niejasności prosimy o kontakt na adres konkurs@faktyoswiecim.pl lub pod numer telefonu 609 106 703.Zobacz również: