Zgoda cieszyła się z trzech punktów. w Zaborzance są w szoku

1 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   7 maja 2017

Zgoda Malec wygrała z Zaborzanką Zaborze 7:0.

Wynik spotkania otworzył w 20. minucie Żmuda. Otrzymał on podanie od Żmudy i oddał skuteczny strzał z siedmiu metrów. W 25. minucie K. Drebszok podał prostopadle do Lekkiego, a ten mocny strzał po ziemi. W 38.minucie Lekki zagrał do Żmudy,  a ten z strzałem z 11 metrów pokonał bramkarza.

W 55. minucie Chwierut zagrał do innego kolegi z drużyny i podał wzdłuż bramki do do Lekkiego, a ten dopełnił formalności. W 65.minucie Sokół był faul bramkarza. Gola z 11 metrów zdobył S. Drebszok. W 75. minucie K. Drebszok przyjął piłkę na 20 metrze. Zawodnik przeprowadził indywidualną akcję i uderzył celnie na bramkę. W 85.minucie Zemła przyjął piłkę po zagraniu obrońcy Zaborzanki. Piłkarz zagrał do Lekkiego, który nie zwykł marnować takich okazji. Wynik ustalił Lekki.

Komentarze
  • 8 maja 2017 21:21

    Orel

    Czy ktoś redaguje te teksty ? Przecież tego się nie da czytać. Już nie mówię- 3 zdania i cały artykuł…. normalnie porażka. Paweł nie wiem co się z Tobą stało ale od jakiegoś czasu jest tragicznie. Ostatnia relacja z klasy B pojawiła się …. w dniu rozgrywania kolejnych meczy.

    O błędach stylistycznych nie mówię. Widzę że Fakty robią trochę na siłę strefę sportu. A szkoda bo kiedyś było dobrze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa