Zawodnicy LKS Bobrek „obudzili się” w drugiej połowie i wygrali

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   30 maja 2017

LKS Bobrek wygrał z Skawą Podolsze 4:2.
W pierwszej połowie dobrze radzili sobie przyjezdni. W 20. minucie rzut wolny wykonywał Żmuda. Piłka wpadła do bramki przy dalszym słupku. Gospodarze wyrównali w 35. minucie. Michał Barciak uderzył precyzyjnie z 25 metrów. Futbolówka odbiła się od słupka i wpadła do siatki. W 40. minucie przyjezdni wyszli na prowadzenie. Do piłki wrzuconej z rzutu rożnego przez Szczyżycy doszedł Serwatka i zdobył gola.

W drugiej połowie strzelali tylko gospodarze. W 50.minucie Marcin Barciak uderzył celnie głową po wrzutce z prawej strony Żyły. W 60. minucie było 3:2. Jarosz otrzymał futbolówkę od Michała Barciaka i w sytuacji sam na sam oddał bardzo dobry strzał. W 85. minucie dobrą akcję „z klepy” przeprowadzili Jarosz z K. Chylaszkiem. Ten drugi zakończył ją skutecznym uderzeniem zza szesnastki.

– Pierwszą połowę „przespaliśmy”. Graliśmy bardzo słabo. O tej części meczu trzeba by jak najszybciej zapomnieć. w drugiej odsłonie byliśmy szybsi i agresywniejsi niż wcześniej. Gra toczyła się pod nasze dyktando. Rywal już  nam wtedy w ogóle nie zastąpił – powiedział Dariusz Kapciński, trener LKS Bobrek.

– Mieliśmy spore problemy kadrowe. Przydarzyło nam się sporo kontuzji. Między innymi przytrafiły się one Ochmanowi, Bartuli i Porębskiemu. Do 30 minuty graliśmy w 10. Dopiero później doszedł do nas jeden zawodnik. Paradoksalnie lepiej graliśmy w osłabieniu. W drugiej połowie zabrakło nam sił – powiedział Bogusław Bartula, prezes Skawy Podolsze.

Niedziela 28 maja LKS Bobrek – Skawa Podolsze 4:2 (1:2)
Bramki: 0:1 Żmuda (20.), 1:1 Michał Barciak (35.), 1:2 Serwatka (40.), 2:2 Marcin Barciak (50.), 3:2 Jarosz (60.), 4:2 K. Chylaszek (85.)

Składy:
LKS Bobrek: Korzec, K. Nowotarski, Matlak, Samuś, R. Dziędziel (60. J. Dziędziel), Michał Barciak, Marcin Barciak, D. Nowotarski (46. K. Chylaszek), Żyła (80. Cygan), Jarosz (85. Kowalczyk), Handzlik. Trener: Dariusz Kapciński.

Skawa Podolsze: Sowa, Wiecheć, Nykiel, Serwatka, Banaszak, Szczyżyca, T. Bartula, Zieliński, W. Kosowski, Domżał, Żmuda. Trener: Andrzej Balon.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa