Zatorzanka wygrała pewnie ze Zgodą

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   19 maja 2017

Zatorzanka Zator wygrała z Zgodą Malec 5:0.
W środę Zatorzanka i Zgoda odrabiały zaległości z XVIII kolejki.

W 26. minucie po wrzutce jednego z zawodników Zatorzanki dobrą interwencją popisał się bramkarz. Futbolówka odbiła się jeszcze od poprzeczki i trafiła do Skrobacza, który dobił strzał kolegi z zespołu. W 32. minucie Makuch zagrał piłkę za plecy obrońców do Stefaniaka, a ten nie zmarnował dogodnej okazji. W 38. minucie w polu karnym faulował piłkarz Zgody. Skutecznie „z wapna” uderzył Baluś.

W 52. minucie najpierw gospodarze krótko rozegrali rzut rożny, a potem Makuch dośrodkował piłkę w pole karne. Tam Skrobacz uderzył precyzyjnie w pełnym biegu. Wynik w 79. minucie ustalił Żak.

– Byliśmy zdecydowanie lepsi. Wynik mógł być dużo wyższy – powiedział Marcin Folga, trener Zatorzanki Zator.

– Rywal przeważał w każdym rejonie boiska. Do 26. minuty jeszcze nieźle się broniliśmy. Po straconym golu wszystko się posypało – powiedział Andrzej Tomala, trener Zgody Malec.

Środa 17 maja Zatorzanka Zator – Zgoda Malec 5:0 (3:0)
Bramki: 1:0 Skrobacz (26.), 2:0 Stefaniak (32.), 3:0 Baluś rzut karny (38.), 4:0 Skrobacz (52.), 5:0 Żak (79.)

Składy:
Zatorzanka Zator: Flejtuch, Pindel, Skrobacz, Baluś, Czapiewski, Leszczyński, Kwiatkowski (60. Żak), Makuch, Stanek (73. Kozieł), Ottawa (60. Michałek), Stefaniak (65. P. Wolanin). Trener: Marcin Folga.

Zgoda Malec: Gibas, Sokół, Krawczyk, Nowak (46. Klęczar), Żmuda, Masłowski, K. Drebszok, Zemła, Szafrański (70. Kuwik), Lekki, Płonka. Trener: Andrzej Tomala.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. . .
.
Archiwa