Zatorzanka rozgromiła Iskrę

Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   18 maja 2016 00:09

Zatorzanka wygrała u siebie z Iskrą Brzezinka 7:1.

Klub z Zatora zaczyna powoli przyzwyczajać do tego, że albo zdecydowanie przegrywa , albo wysoko wygrywa. Sytuacja Iskry staję się coraz trudniejsza.

Gospodarze zdobyli gola już w 1. minucie. Zdobył go Żak. Pięć minut później Nazarian dobrze zachował się przy sytuacji jeden na jeden i uderzył celnie na dalszy róg. W 12. minucie rzut wolny z 20 metrów precyzyjnie wykonywał Czapiewski. Kolejne bramki zdobyli Nazarian z Zatorzanki i Słota z Iskry.

W 57. minucie Nazarian obsłużył dobrym podaniem Michałka, a ten skierował piłkę do siatki. W 70. minucie Rybarczyk wykorzystał sytuację jeden na jeden z Barusiem i podwyższył prowadzenie gospodarzy. Ten sam zawodnik ustalił wynik spotkania w 88. minucie.|

Sobota 14 maja Zatorzanka Zator – Iskra Brzezinka 7:1 (4:1)
Bramki: 1:0 Żak (1.), 2:0 Nazarian (6.), 3:0 Czapiewski (10.), 3:1 Słota, 4:1 Nazarian (35.), 5:1 Michałek (57.), 6:1 Rybarczyk (72.), 7:1 Rybarczyk (89.)

Zatorzanka Zator: Momot, Stybak, Skrobacz, Sosnowski, Czapiewski (70. Guzdek), Żak (60. K. Wolanin), Leszczyński, Mika, Nazarian, P. (60. Rybarczyk), Wolanin, Michałek (75. Kozak). Trener: Marcin Folga.

Iskra Brzezinka: Mateusz Kołodziej – Nagi, Zygmunt (20. Mika), Koczur, Kucharczyk – Krzemień (70. Szafran), Kopacz (46. Chowaniec), Rusinek, Słota. Marek Kołodziej – Rymek. Trener: Patryk Cienkosz.