Wyniki lig lokalnych

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 marca 2017

Podajemy komplet wyników meczów III, IV i V ligi.


III liga grupa IV
Cosmos Nowotaniec – Spartakus Daleszyce 3:0
JKS 1909 Jarosław – Motor Lublin 1:2
Karpaty Krosno – Podhale Nowy Targ 1:0
KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski – Avia Świdnik 1:0
Orlęta Radzyń Podlaski – Podlasie Biała Podlaska 3:2
Soła Oświęcim – Garbarnia Kraków 1:1
Resovia Rzeszów – Wierna Małogoszcz 1:0
Unia Tarnów – Stal Rzeszów 2:0
MMKS Trzebinia / Siersza pauzował

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 44 33:19
2 Garbarnia Kraków 37 29:19
3 Resovia Rzeszów 35 33:22
4 Stal Rzeszów 33 35:22
5 Unia Tarnów 29 25:23
6 Motor Lublin 28 26:15
7 Avia Świdnik 28 25:26
8 Podhale Nowy Targ 27 27:26
9 JKS 1909 Jarosław 27 27:22
10 Karpaty Krosno 26 20:25
11 Soła Oświęcim 26 36:30
12 Podlasie Biała Podlaska 20 18:18
13 Cosmos Nowotaniec 20 20:27
14 MKS Trzebinia / Siersza 17 30:35
15 Spartakus Daleszyce 17 18:37
16 Orlęta Radzyń Podlaski 17 25:39
17 Wierna Małogoszcz 11 20:42
18 Wisła II Kraków wycofana

IV liga grupa zachodnia
Beskid Andrychów – Sosnowianka Stanisław Dolny 0:0
Cracovia II Kraków – Pcimianka Pcim 5:0
Dalin Myślenice – TS Węgrzce 2:1
Hutnik Nowa Huta – Iskra Klecza Dolny 2:0
Jutrzenka Giebułtów – Wiślanka Grabie 1:0
Michałowianka Michałowice – Orzeł Piaski Wielkie 3:2
Skawinka Skawina – Unia Oświęcim 1:2
Wiślanie Jaśkowice – Nowa Proszowianka  2:1

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Cracovia II Kraków 41 53:11
2 Wiślanie Jaśkowice 36 41:10
3 Hutnik Nowa Huta 31 33:26
4 Jutrzenka Giebułtów 28 28:17
5 Sosnowianka Stanisław Dolny 27 25:21
6 Unia Oświęcim 26 23:22
7 Michałowianka Michałowice 25 35:31
8 Dalin Myślenice 23 25:32
9 Iskra Klecza Dolna 22 25:32
10 Beskid Andrychów 22 15:14
11 Wiślanka Grabie 18 26:27
12 Pcimianka Pcim 17 20:41
13 TS Węgrzce 14 20:28
14 Nowa Proszowianka 12 21:32
15 Orzeł Piaski Wielkie 11 14:34
16 Skawinka Skawina 10 19:45

V liga Oświęcim
Brzezina Osiek – Victoria Zalas 3:1
Garbarz Zembrzyce – Nadwiślanin Gromiec 1:2
Górnik Libiąż – Zagórzanka Zagórze 2:1
Halniak Maków Podhalański – Dąb Paszkówka 1:1
KS Chełmek – Niwa Nowa Wieś 1:1
LKS Żarki – LKS Jawiszowice 3:4
Orzeł Ryczów – Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 3:0
Tempo Białka – Cedron Brody 4:0

Miejsce Nazwa Punkty Bramki
1 Orzeł Ryczów 40 50:16
2 Nadwiślanin Gromiec 33 42:17
3 Tempo Białka 31 39:23
4 LKS Jawiszowice 30 48:13
5 Garbarz Zembrzyce 29 35:24
6 KS Chełmek 28 37:12
7 Brzezina Osiek 27 30:22
8 Niwa Nowa Wieś 26 36:27
9 Halniak Maków Podhalański 24 35:30
10 Cedron Brody 20 20:36
11 Zagórzanka Zagórze 18 26:31
12 LKS Żarki 15 27:37
13 Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska 13 21:51
14 Dąb Paszkówka 10 22:46
15 Victoria Zalas 9 29:60
16 Górnik Libiąż 5 14:61

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. .
. .
.
Archiwa