Unia zremisowała z Wiślanką

0 Paweł Obstarczyk  |   Piłka nożna  |   20 maja 2018

Unia Oświęcim  zremisowała na wyjeździe 1;1 z Wiślanką Grabie.

W pierwszej połowie padł jeden gol. Zanim to się stało w dobrych sytuacja Dudzic trafił piłką w bramkarza, a Ryszka przerzucił futbolówkę nad poprzeczką. W 41. minucie Dudzic 12 metrów od bramki wymanewrował dwóch defensorów i znalazł sposób na bramkarza.

W 58. minucie stan rywalizacji wyrównał Pulka. Później obie drużyny mogły przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Dwóch tzw. setek nie wykorzystała Wiślanka. Później bramkarz gospodarzy obronił strzał na dalszy róg Ryszki. W 78. minucie Praciak oddał dobry strzał z 25 metrów. Futbolówka zatrzymała się na poprzeczce.

,,Patrząc na sytuacje bramkowe można by powiedzieć, że wynik jest sprawiedliwy. Jednak biorąc pod uwagę samą grę, to stwierdzam, że gdybyśmy grali bardziej konsekwentnie, to raczej byśmy wygrali” – powiedział Jacek Dobrowolski, trener Unii Oświęcim.

Sobota 19 maja Wiślanka Grabie – Unia Oświęcim 1;1

Bramki; 0;1 Dudzic 41., 1;1 Pluta 58.

Składy;

Wiślanka Grabie; Grabowski, Tarasek, Kuligowski, Robak, Czajka, Domoń, Leśniak zm. 80. Zięba, Furga, Pulka, Partyka zm. 58. Kmak, Łyduch.

Unia Oświęcim; Stępień, Grzywa zm. 60. Skrzypiec, Pluta, Balon, Pietraszko, Jończyk, Wilczak, A. Ryś, Ryszka zm. 70. Kaleta, Dudzic zm. 59. Lichota, Praciak.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa